Preloader

Vitajte na stránke značky Alnea

Alnea , značka pohodlného čalúneného nábytku, synonymum dobrého bývania a príjemnej rodinnej pohody. Z našej výroby v ponuke nájdete čalúnené súpravy, postele, kreslá i atypické prevedenia podľa želania zákazníka.
Prevedenie výrobkov realizujeme v poťahovej látke, koži alebo v koženke. Okrem tradičných dodávateľov poťahových látok, ponúkame aj exkluzívne anglické značky ROMO, Black Edition, Kirkby Design, Mark Alexander, Villa Nova a Zinc.

Our products


Kúpa sedacej súpravy, či iného čalúneného nábytku je menej častá v živote každého človeka . Správne zadanie, či pochopenie požiadaviek predajcom nemusí byť výhrou.

Vhodná voľba konštrukcie, výplňového materiálu, je základom, polyuretánových pien / ľudovo Molitanu /, polyesterových rún, poťahového materiálu, je základom pre kvalitný výrobok. Samozrejme, kvalitné spracovanie poťahového materiálu a vyváženosť tvarov dodajú výrobku neuveriteľné prednosti. Dnes, keď sa výrobca nemusí preukazovať protokolom o Štátnej skúške kvality výrobku na trhu s nábytkom, musí sa zákazník spoliehať na vlastné skúsenosti, doporučenie, či na skúsenosti a serióznosť predajcu, hlavne však na výrobcu.

Tu sme , spolu s našimi dodávateľmi, pripravení splniť Vaše túžby a očakávania pri zariaďovaní Vášho bývania.