Preloader

Vitajte na stránke značky Alnea

Alnea , značka pohodlného čalúneného nábytku, synonymum dobrého bývania a príjemnej rodinnej pohody. Z našej výroby v ponuke nájdete čalúnené súpravy, postele, kreslá i atypické prevedenia podľa želania zákazníka.
Prevedenie výrobkov realizujeme v poťahovej látke, koži alebo v koženke. Okrem tradičných dodávateľov poťahových látok, ponúkame aj exkluzívne anglické značky ROMO, Black Edition, Kirkby Design, Mark Alexander, Villa Nova a Zinc.

Pozývame Vás do novootvorených predajných priestorov Alnea showroom v Bratislave.

Atrium – Dom nábytku a dizajnu
1. poschodie
Einsteinova ulica 9,
851 01 Bratislava,
www.atrium-design.sk
e-mail: alneaatrium@gmail.com
Tel.: + 421 917 492 441
Otváracie hodiny:
Pondelok - Sobota: 10:00 – 20:00 hod
Obedňajšia prestávka: 11:30 – 12:00

Sortiment našich produktov


Kúpa sedacej súpravy, či iného čalúneného nábytku je menej častá v živote každého človeka. Správne zadanie, či pochopenie požiadaviek predajcom nemusí byť výhrou.

Vhodná voľba konštrukcie, výplňového materiálu, je základom, polyuretánových pien / ľudovo Molitanu /, polyesterových rún, poťahového materiálu, je základom pre kvalitný výrobok. Samozrejme, kvalitné spracovanie poťahového materiálu a vyváženosť tvarov dodajú výrobku neuveriteľné prednosti. Dnes, keď sa výrobca nemusí preukazovať protokolom o Štátnej skúške kvality výrobku na trhu s nábytkom, musí sa zákazník spoliehať na vlastné skúsenosti, doporučenie,či na skúsenosti a serióznosť predajcu, hlavne však na výrobcu.

Tu sme, spolu s našimi dodávateľmi, pripravení splniť Vaše túžby a očakávania pri zariaďovaní Vášho bývania.