Preloader

Vitajte na stránke značky Alnea

Alnea, značka špecialistu na čalúnený nábytok. Výroba čalúneného nábytku v podbradliansko – podjavorinskom regióne sa pýši viac ako 60- ročnou históriou. Vyrábame čalúnené súpravy, pohovky, kreslá a čalúnené postele. Mimo štandartné výrobky poskytujeme aj atypické prevedenia prispôsobené vašim požiadavkám.

Externí dizajnéri, naši konštruktéri i remeselne zruční pracovníci vytvárajú nové koncepty, ktoré nám umožňujú široký výber modelov s cieľom využitia výrobku s poskytnutím optimálneho pohodlia.

Pravidelnou vnútornou kontrolou kvality dosahujeme celkovú vysokú kvalitu a spoľahlivosť. Výrobky môžu byť čalúnené poťahovou látkou alebo kožou, zákazník si môže vybrať i prevedenie so snímateľným poťahom. Alnea je obchodná značka výrobkov spoločnosti Anode s.r.o., Brezová pod Bradlom.

pozvánka do predajne

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Sortiment našich produktov


Kúpa sedacej súpravy, či iného čalúneného nábytku je menej častá v živote každého človeka. Správne zadanie, či pochopenie požiadaviek predajcom nemusí byť výhrou.

Vhodná voľba konštrukcie, výplňového materiálu, PUR pien, rún, poťahového materiálu je základom pre kvalitný výrobok. Samozrejme kvalitné spracovanie poťahového materiálu a vyváženosť tvarov dodajú výrobku neuveriteľné prednosti. Dnes, keď sa výrobca nemusí preukazovať protokolom o Štátnej skúške kvality výrobku na trhu s nábytkom, musí sa zákazník spoliehať na vlastné skúsenosti, či doporučenia, na skúsenosti a serióznosť predajcu, hlavne však na výrobcu. Spolu s našimi dodávateľmi materiálu polyuretánovej peny Poly s.r.o, Žilina, dcérska spoločnosť výrobcu Eurofoam v Rakúsku, veľkoobchod s čalúneným materiálom S.L.Hanza, ing. Slamka, Topoľčany, dodávateľom kostier Ranox s.r.o., Senica, poťahové látky spoločnosť Beaulieu z Belgicka, hovädzie kože Royal Market Bratislava, Sorensen Dánsk a ďalšími.

Sme pripravený splniť vaše túžby a očakávania pri zariaďovaní vášho bývania.